Soutěže

Školní rok 2016/2017

SPORTOVNÍ SOUTĚŽE - okresní kola:

20. 4. RBP Street Hockey Cup 2017 v Ostravě: sestava: brankář: Přemysl Sikora, hráči: Jan Kábrt, Petr Kábrt, Patrik Navrátil (C), Lukáš Dobrozemský a Radek Vytásek. Na postupu na finálový turnaj se podílel také Martin Nekvapil. foto

4. 4. O POHÁR ROTHLASU finále - atletika

mladší 6. a 7. ročník žáci 5. místo,  žákyně 9. místo (z 15-ti škol)

starší 8. a 9. ročník žáci 3. místo - postupují do krajského kola GRATULUJEME! ,  žákyně 4. místo (z 12-ti škol)

Nejlepší výsledky našich žáků a žákyň:

Simona Svozilová 1. místo SPRINT 60 m (8.45 s)

Simona Svozilová 1. místo SKOK VYSOKÝ (158 cm)

Eliška Krejzlíková 1. místo VRH KOULÍ 3 kg (9,51 m)

Jan Sztwiorok 2. místo VRH KOULÍ 4 kg (12,06 m)

Štěpán Nevřela 2. místo SPRINT 60 m (7,69 s)

Jan Zatloukal 2. místo VYTRVALOST 1 500 m (5.02 min)

Matěj Háp 4. místo SKOK VYSOKÝ (141 cm)

SPORTOVNÍ  VŹSLEDKY klikněte zde

 

VĚDOMOSTNÍ SOUTĚŽE - účastníci okresních kol:

17. 5. PYTHAGORIÁDA matematická soutěž pro 6., 7. a 8. ročník

Natálie Olexová 6.B - úspěšná řešitelka GRATULUJEME!

Karolína Smělá 6.B

Kristýna Smělá 6.B

4. 4. Matematická olympiáda pro 6., 7. a 8. ročník

       Alena Veselá 8.B

       Michaela Drábková 6.A - úspěšná řešitelka GRATULUJEME!

       Natálie Olexová 6.B

       Karolína Smělá 6.B

       Klára Sklenářová 6.B - úspěšná řešitelka GRATULUJEME! 

       Andrea Vašíčková 6.B

16. 1. Dějepisná olympiáda

        Eliška Peňašková 8.A

 

Školní rok 2016/2017

 

VĚDOMOSTNÍ SOUTĚŽE - účastníci okresních kol:

5. 4. Matematická olympiáda pro 6., 7. a 8. ročník

       Alena Veselá 7.B

23. 3. Pythagoriáda - matematická soutěž pro 5.ročník

        Klára Sklenářová 5.B - úspěšná řešitelka GRATULUJEME! 

        Michaela Drábková 5.A

11. 2. Zeměpisná olympiáda

        Richard Šimeček 6. třída  

        Jan Krbeček 7.B

        Jakub Mynařík 8. A

10. 2. Anglický jazyk:

         Libor Tomeček 9. tř. - obsadil 10. místo z 24 soutěžících

19. 1. Matematická olympiáda pro 5. a 9. ročník:

         Michaela Drábková 5.A - úspěšná řešitelka  GRATULUJEME!

         Klára Hynková 5.A

         Tereza Menšíková 5.B

         Natálie Olexová 5.B

         Klára Sklenářová 5.B

11. 2. Zeměpisná olympiáda

        Richard Šimeček 6. třída  

        Jan Krbeček 7.B

        Jakub Mynařík 8. A

                   

Školní rok 2016/2017

 

23. 4. se konala RECITAČNÍ SOUTĚŽ naší školy na téma "Za dávných časů" 

            v kategorii 1. - 4. ročník zvítězil Daniel Drápal 1.tř.

            v kategorii 5. - 8. ročník zvítězil Jan Strejček 5. tř.

 

VĚDOMOSTNÍ SOUTĚŽE - účastníci okresních kol:

 

25. 2. Anglický jazyk: Eliška Peňašková 6.A

                                 Libor Tomeček 8. tř.

 

březen fonetická soutěž v předčítání Bücherwurm v německém jazyce,

                                  kterou pořádala VKOL - Německá knihovna ve spolupráci s Goethe-Institutem

                                  krajské kolo: Natálie Švédová 9.tř. - 4. místo

 

8. 4. Matematická olympiáda: Simona Svozilová 6.A - úspěšná řešitelka 

                                            Hana Machovská 6.A

                                            Eliška Krejzlíková 6.A

 

23. 4. Biologická olympiáda - kategorie D: Pavlína Verešová 7.A

                                                         Veronika Schusterová 7.B

27. 4. Biologická olympiáda - kategorie C: Nikola Facková 8. tř.

                                                              Kateřina Schusterová 9. tř.

 

14. 5. Fyzikální olympiáda - kategorie G „Archimediáda“:  Jan Zatloukal 7.B - úspěšný řešitel

                                                                                  

High Quality Free Joomla Templates by MightyJoomla | Design Inspiration FCT